Před nedávnem jste u nás měli možnost přečíst si recenzi na povedený Silent Hill Mobile 2. Jednalo se o akční click & point hororovou adventuru na motivy slavné konzolové hry od Konami. Vedle série Resident Evil nebo Alone in the Dark se Silent Hill staví do pozice nejlepších hororů vůbec a Java verze splnila veškerá očekávání, proto není divu, že nový díl a tento krvavý herní symbol míří i na iPhone.
Nový Silent Hill se bude odehrávat v opuštěné nemocnici, kterou „spravují“ ty nejošklivější a nejnebezpečnější zdravotní sestry, jaké jste kdy viděli. Jenom u sestřiček se pochopitelně nezůstane. Různá stvoření, která nenajdete ani v tom nejukrutnějším bestiáři, jsou na seznamu také. Podle nejnovějších informací se bude jednat o nádhernou plnohodnotnou 3D střílečku okořeněnou o pořádnou dávku strachu a napětí, s poutavým příběhem z pera japonských mistrů. Zvukový doprovod vystraší snad každého a pomůže vám se zcela ponořit do nechutného a krví páchnoucího světa.
Autoři věnovali hudebnímu doprovodu velkou pozornost. Stejně tak se dočkáme skvělé grafiky a strašidelných ,, lekacích" scén, které přímo definují podobný žánr. Datum vydání je zatím stanoveno na konec prosince.
Preview připraveno ve spolupráci s Julkem z iPhone.cz







Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit. Pokud nemáte účet můžete se zaregistrovat.
Zatím žádný komentář