DJ Mix Tour

Napsal Norbert Lapčák dne 30.11. 2008 v 21.31

Jak vypadá hra, ve které je techno všechno? Staňte se tím nejlepším DJ-em!

Hodnocení

5.0

Žánr

ostatní

Platforma

Platforma neur?ena

Distributor

Gameloft

Vývojové studio

Gameloft

Web

Verdikt

Když se vám líbil Guitar Hero III, ale máte raději disko tóny, neváhejte. Jinak DJ Mix Tour nabízí to samé co jeho rockový předchůdce, možná i míň. S přimhouřením všech osmi očí slabý průměr.

Většina z vás určitě chodí na diskotéky. Někteří kvůli holkám, jiní kvůli "chlastu" a pak jsou takoví, kteří tam pracují. Ano, mluvím o DJ-ech. Jenže ne každý může být DJ. Ještěže je tady Gameloft a přináší alternativu v podobě DJ Mix Tour.

  

Po zapnutí hry vás přivítá první disko melodie a vy si můžete vybrat ze dvou módů – Kariéra a Free mód. Před kariérou je lepší volný mód použít, sice ještě nebudete mít otevřeny všechny písně a kluby, ale na rozehřátí to určitě postačí a aleaspoň pochopíte základní princip hry.

Skoro každá hra má příběh a DJ Mix Tour není výjimkou. I když zcela jednoduchý. Na začátku kariéry si vyberete jednu ze čtyř postav – krásnou Tamaru, ještě hezčí Ninu E, černocha Big T nebo mladého (nizozemce?) Alana van Feldta. Na výběru postavy v podstatě vůbec nezáleží – vy z ní totiž vidíte pouze ruce při schrachování na začátku a na konci každé „pařby“.

  

Co se týká hratelnosti, kdo hrál Guitar Hero III bude jako doma. Jsou zde tři barevná tlačítka – šedý, červený a žlutý a vašim úkolem je zmáčknout vždy to správné tlačítko. Hra je rozdělena na 10 epizod, každá epizoda přitom představuje jiný klub a v každé potřebujete odehrát 4 písničky, a získat dostatečný počet bodů, abyste se dostali až na vrchol.

Je tedy logické, že by člověk očekával 40 písniček. Omyl. Ve hře najdeme pouze 11 písniček (samozřejmě midi), takže se všechny několikrát opakují. K tomu všemu jsou písně docela krátké, jednu máte hotovou za 2-3 minuty, to znamená, že jednu epizodu dokončíte za nějakých 10 minut, někdy ještě míň. Zde je zbraní hry postupné zvyšování obtížnosti. Jenže těžší obtížnost téměř nerozpoznáte, zapotíte se maximálně tak u dvou písní.

  

Tvůrci z Gameloftu si možná uvědomili, že potřebují do hry vložit lákadlo, které by hru nějak oživilo a proto přidali speciální Fever mód. Aktivuje se po naplnění speciálního indikátoru stiskem příslušné klávesy. Celý mód spočívá v tom, že všechno zezelená, i tři barevná tlačítka, a body se vám na pár vteřin přičítají 2x rychleji. Dále v menu najdete galerii, kde se vám odemykají za splněný úkoly zcela zbytečné trofeje, například zlatá sluchátka, zlatý mikrofon a tak dále.

Oproti Guitar Hero III má DJ Mix Tour značně lepší grafiku. Postavy v rozhovorech mezi epizodami jsou sice statické, ale každý klub má jiné prostředí a lidé před vámi tancují. Což je stejně k ničemu, jelikož se každý soustředí na hru a na správnou trefu.

  

DJ Mix Tour tedy nepřinesl žádný nápad, jen všechno zabalil do nového prostředí a do hezčí grafiky. Když vašim uším lahodí techno a nebo si prostě chcete vyzkoušet, jaké to je být DJ-em, tuhle hru rozhodně vyzkoušejte. Jestli už jste majitelem Guitar Hero III, nemá cenu si tento titul pořizovat.

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit. Pokud nemáte účet můžete se zaregistrovat.

Zatím žádný komentář

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....