Gothic 3:The Beginning-nejlepší hra roku 2008?

avatar

Matěj Gause
08.12.2008 @ 14.29

Ano, je tomu doopravdy tak. Cena se uděluje v Německu, které je právem na kterýkoliv titul se značkou Gothic pyšné, a tak není ani tento rok vyjímkou a Gothic se stále těší velké oblibě všech hráčů. Nicméně na výsledku mají určitě velký podíl samotní Němci. Kdyby se jednalo o globální cenu, tak by se objevila na prvním místě jiná hra.

avatar

Vítězslav Zvonek
07.12.2008 @ 11.31

Mě taky dost baví a tahle hra se v pohodě může rovnat s MaM 2 či Heroes Lore.

avatar

Matěj Pokorný
06.12.2008 @ 19.15

Ona myslím vyšla hned nazačátku roku. Každopádně jsem ji už 3x dohrál a pořád mě baví. Jen je škoda že tam nejde mít větší jak 30. level. Jinak Gothic a Gothic 2 Noc Havrana jsou moje nejoblíbenější hry na počítači. Gothic mew baví už asi 10 let a bavit stále bude :D.

avatar

Vítězslav Zvonek
06.12.2008 @ 15.14

Gothic 3:the beginning-nejlepší hra roku 2008?Já myslel,že tato hra je z roku 2007,nebo mě klame paměť?

«
»

K zapojení do fóra je nutná registrace

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....