Modern Combat 2 bude na podzim, podívejte se na exkluzivní teaser!

Napsal Martin Stančík dne 21.08. 2010 v 10.07

Gameloft právě vydal teaser na akční pecku Modern Combat 2. Prvníl díl Modern Combat: Sandstorm spatřil světlo světa již před nějakým časem a tohle válečné dílko si od nás odneslo velmi slušnou známku za fantastické zpracování a dechberoucí efekty. Na tehdejší dobu se jednalo o revoluční střílečku, která přinesla na iPhone něco dosud nevídaného a jednou provždy otevřela brány nadupaným hrám, které se až nebezpečně přibližují sériím jako Call of Duty z PC.

Druhý díl této legendární střílečky vyjde už na podzim tohoto roku pro iPhone, iPod touch a iPad! To, že Gameloft na pokračování Modern Combat pracuje, není po úspěchu jeho prvního dílu vůbec žádné překvapení, každopádně na další detaily si budeme muset ještě počkat.

Jen dodáváme, že Gameloft v současné době pracuje také na dalším akčním trháku inspirovaném hrou Grand Theft Auto - Gangstar: Miami Vindication.

Vývojové studio: Gameloft

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....