Dead Rising bude do konce roku na iPhonu!

Napsal Martin Stančík dne 06.10. 2010 v 11.26

Společnost Capcom včera oznámila, že svou známou akční pecku Dead Rising ještě v tomto roce zpřístupní na iPhonu. Capcon podle svých slov vydá ořezanou verzi prvního dílu Dead Rising. Ve hře se dostanete do kůže Franka Westa, novináře, který se ocitne v nákupním centru plném zombies. Při plnění desítek misí budete muset pozabíjet stovky nepřátel a vyřešit, co se vlastně stalo.


Dead Rising pro iPhone neumožní – na rozdíl od PC verze - pořizovat fotky, ve hře také nejsou žádná vozidla a civilisté, které byste museli zachraňovat. Podle herního portálu IGN si však na rozdíl od počítačové verze hry budete moci vybrat, za jaký charakter budete hrát. Hra bude fungovat pouze na iPhonu 3GS a novějších.

Kompletní galerii obrázků najdete na našich oficiálních facebookových stránkách - Mobilgamer.cz Mobilní hry , kde se dozvíte i spoustu jiných zajímavých informací o hrách do kapsy!
 

Vývojové studio: Capcom

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....