EA oznámila Battlefield: Bad Company 2 na iPhone!

Napsal Matěj Gause dne 07.10. 2010 v 15.04

iPhone hry vytvořené podle úspěšných titulů na PC a konzole se stávají samozřejmostí a my se nemůžeme ubránit pocitu, že právě tohle přinese do mobilní zábavy potřebný katalizátor a pozvedne jí na úplně novou úroveň.

EA dnes oznámila vývoj dalšího úspěšného titulu z PC. Jedna z nejpopulárnějších multiplayerových akčních stříleček Battlefield: Bad Company 2 se tak zařadí do sbírky iPhone her, které někdy spatřily světlo světa na počítačových obrazovkách.

iPhone verze Battlefield: Bad Company 2 nabídne prakticky na chlup stejný herní zážitek jako na PC. Včetně hutné kampaně ve 14 levelech, vás čeká i multiplayer, kde budete moci usednout za volant bojových vozidel, která jsou hlavních tahákem celé akce.

Autoři zatím úspěšně další detaily tají, ale aby nás alespoň trochu navnadili, tak uvolnili pár pěkně vypadajících screenshotů, ať se máme na co těšit! Battlefield: Bad Company 2 vyjde pro iPhone a iPod touch již v listopadu.

Kompletní galerii obrázků k iPhone hře Battlefield: Bad Company 2 naleznete ZDE.

 

Vývojové studio: EA Mobile

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....