iPad 2 nejlepším herním tabletem pod sluncem!

Napsal Matěj Gause dne 14.03. 2011 v 01.03

Steve Jobs minulý týden představil nový iPad 2 a svět tak zase jednou mohl zatajit dech nad technickými specifikacemi nového iPadu.

iPad 2 má řadu vylepšení oproti jedničce, o kterých jste už zřejmě slyšeli z jiných na techniku specializovanějších portálů. Jen pro stručnost uvedeme, že iPad 2 je tenčí, lehčí a rychlejší než jeho předchůdce a dostal konečně zadní i přední kameru. Dalo by se tedy říct, že se ani tak nejedná o revoluci jako spíš o evoluci.

Zatímco iPad 2 je osazen novým procesorem A5 o výkonu 1GHZ, což není zas tak dechberoucí, tak jeho grafický výkon je naprosto zdrcující  a vyhrává na plné čáře. Podle nejnovějších testů z anandtechu je až 6x rychlejší než čip Tegra 2, se kterým se minulý rok vytáhla NVIDIA.

iPad 2 si tak udržuje značný náskok před svými konkurenty a pokročilý výkon by navíc mohl znamenat jeho větší roli při vývoji AAA her na PC. Pro stále větší počet vývojářů je totiž iPad a iPhone nedílnou součástí.

Vývojové studio: Apple

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....