iPad by mohl překonat Xbox 360 a PS3 během dvou let!

Napsal Matěj Gause dne 15.03. 2011 v 11.25

Kreativní ředitel Chair Entertainment Donald Mustard prohlásil, že iPad by se mohl během dvou let směle rovnat se svými konzolovými protějšky PS3 a Xbox 360.

Není se čemu divit, že tvůrce akčního RPG Infinity Blade, pronesl podobná slova. iPad 2 s rozlišením 1024x768 a naprosto zdrcujícím výkonem se čímdál více přibližuje konzolím.

iPad 2 má sice stejné rozlišení jako jeho starší bráška, ale to vůbec nevadí, protože výkon mohou vývojáři využít na lepší grafiku. Infinity Blade už dostal speciální update pro iPad 2, ve kterém jsou přidané lepší textury a anti-aliasing přes celou obrazovku.

V rozhovoru pro MTV Multiplayer Donald Mustard také řekl, že s tím ještě na začátku roku vůbec nepočítal a iPad byl 3-5 let vzdálený od Xbox 360 nebo PS3. Příchod iPad 2 ale vše změnil a nový tablet by se tak mohl přiblížit konzolím již za dva roky!

Vývojové studio: Chair Entertainment

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....