Nefalšovaný World of Warcraft na mobilní telefony!

Napsal Matěj Gause dne 17.03. 2011 v 18.56

Gameloft dokáže snad vždy potěšit! Dnes totiž odhalil svůj nejambicióznější projekt v historii mobilních her - MMORPG Order & Chaos Online, které by mělo nastartovat nový věk masových onlinovek na iPhonu.

Hra se navíc nápadně podobá World of Warcraftu a jak známe Gameloft, tak jediným rozdílem bude opravdu jen název hry, takže se můžeme těšit na pořádný nářez v podobě levelování, vypracovávání postavičky a plnění úkolů s přáteli, prostě zažijeme opravdové online fantasy dobrodružství. Order & Chaos Online bude navíc úplně zadarmo.

Na více informací si ale budeme muset ještě nějaký čas počkat. Nicméně už teď se můžete rozhodnout na oficiálních stránkách Gameloftu na Facebooku, na kterou stranu se přidáte - budete na straně Řádu, nebo se zapíšete k Chaosu. Gameloft vítěznému táboru odhalí další informace. Zatím vítězí Chaos!

 

Vývojové studio: Gameloft

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....