Gameplay trailer z Tom Clancy's Rainbow Six: Shadow Vanguard

Napsal Matěj Gause dne 09.03. 2011 v 13.38

Gameloft připravuje start své další akční pecky - Tom Clancy's Rainbow Six: Shadow Vanguard. Jak už název sám o sobě napovídá, tak půjde o hru podle legendární taktické série Rainbow Six, která již před nějakým časem spatřila světlo světa na PC a konzolích.

V roli elitní jednotky Rainbow Six se pustíte do pronásledování zločinců a teroristů po celém světě a zatímco ve hrách jako Modern Combat 2 nebo N.O.V.A. 2 jste na to museli jít přes hlaveň, tak zde budete muset trochu přemýšlet a další kroky bedlivě naplánovat, přeci jen v sázce jsou i rukojmí!

Tom Clancy's Rainbow Six: Shadow Vanguard vyjde 17.břežna pro iPhone a iPod touch (hra bude bobužel podporovat jen přístroje od 3GS a výš). Do té doby se můžete alespoň podívat na nový trailer, který vypadý opravdu úžasně.

Vývojové studio: Gameloft

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

HRY DO MOBILU

God of War: Betrayal

God of War: Betrayal

Pokud chce Kratos získat zpět svou pozici boha války, musí využít destruktivní zbraně a magické útoky.

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní java hra, fotbal ve 3D prostředí. Bitva na hřišti začíná! Zvolte si svůj tým a vyhrávejte zápasy! K dispozici je...

Facebreaker

Facebreaker

Zasyp soupeře údery, ať ani rána nepadne vedle v této boxerské arkádě! Znič mimořádně silné protivníky s jedinečnými styly a unikátními pohyby....